Jeep Cherokee 98

نوع اثر: 
نرم افزار ها: 
دسته بندی اثر: 
تاریخ اتمام: 
یکشنبه, می 1, 2011 - 18:40
Jupiter:
این کارتون خیلی خوب و متفاوت از بقیه کاراتون هست، من همه کاراتونو دنبال می کنم، جدا خسته نباشید
علیرضا سیفی:
مثل همیشه بسیار عالی و کامل امیر حسین عزیز؛
محمد حسین عطاران:
خیلی عالیه، فقط اگر ماشین اینقدر ساده نباشه بهتره مثلا گارد ، رکاب و چراغهای مه شکن و ... داشته باشه
مرتضی حقانی:
سلام خسته نباشی کار خوبی شده فقط کاش درها shell میدادی که توی ماشین دیده نشه کلا خوب شده
Sadjad:
خیلی خوبه آقای عرفانی، خسته نباشید. آقای عرفانی میشه یخورده بیشتر در مورد گروه Heavy Crash و کارهایی که انجام میدید توضیح بدید ؟ راستش من هم خیلی به مدلینگ اتومبیل علاقه دارم و تاحالا بیشتر از هر چیزی در مورد cg، روی مدلینگ اتومبیل وقت گذاشتم. ولی همیشه به نظرم میومد که کاری که انجام میدم استفاده ای نداره و درواقع هدفمند نیست ! البته بیشتر در ایران منظورم هستش. واسه همین دلسرد شدم راستش. یا مثلا آقای عرفانی چجوری باید به عنوان یه FreeLance Artist شناخته شد ؟ امیدوارم توضیحاتتون کمک کنه و انگیزه بده که بعد سربازی باز اتومبیل مدل کنم که خیلی علاقه دارم.
قاسم ملاحسنی:
سلام امیر جان خسته نباشی نمیدونم چه اتفاقی افتاده که نمونه کار های جدیدتون روز به روز داره ضعیف میشه کارهای قبلیت رو وقتی میدیم فکم می امد پایین اما توی کارهای جدید....... منظورم تمام قسمت هاست مدلینگ رندر و .... امیدوارم از نقدم ناراحت نشید با ارزوی موفقیت
حسینی:
سلام تبریک به خاطر کار و خسته نباشی... فقط یک مورد . چرا درزها و فاصله بین خطوط محیطی درها کمی زیاد شده طوری که داخل طرح معلومه؟.با این همه عالیه و موفق باشی.
Amirhossein Erfani:
ممنونم از نظراتتون. محمد حسین : این مدل چون از یک تصویر خاص مدلسازی شده بدون متعلقات هست، اما حتما در آینده قسمت های زیادی رو بهش اضافه می کنم. مرسی مرتضی حقانی : حتما این کار رو می کنم. مرسی سجاد : اگه خواستی یه سر به heavycrash.com بزن اونجا اطلاعات کاری این گروه عنوان شده، سر فرصت اطلاعات بیشتر رو بهت می دم. مرسی از نظرت. قاسم : ممنون که نقد کردی. راستش این رندر رو فقط برای پرزانته اولیه مدل کار کردم، در مدت زمان خیلی کم و کاملا حق با شماست، کمبود هایی در مدلسازی (ستون های A و B) و برخی detail ها وجود داره. سعی می کنم در رندر های بعدی این کار (تلفیق با محیط واقعی) بهتر بشه. ممنون از نظرت. حسینی : حتما اصلاح می کنم. ممنونم.
کریم کاشفی:
زیباست و خیلی تمیز اجرا شده.
majid khandaei:
comme d, habitud ...ouiiiiiii .:)