نام رویداد : Dominance War V
مدت زمان رویداد : آبان 89 - خرداد 90
سایت رسمی : Dominancewar.com

اسپانسر داخلی : گروه شرکت های آواژنگ

 
 

 

 

 

 

فینالیست های مسابقه اصلی : Dominance War V


Click on this image to see the Dominance War V

 
هومن راحتی آریا صفارزادگان مهام بری سعید رمضانی حسین دیبا
3D Character Concept Art 3D Character Concept Art 3D Character
 

برخی دیگر از آثار برتر مسابقه

کامیار نصیری فر اردلان ایزدیان فرهاد نجومی شهاب کشور گیر عباس رمضان زاده
Concept Art Concept Art 3D Character Concept Art Concept Art

 

فینالیست های بخش مقدماتی مسابقه : PreDom War


Click on this image to view the

 

فینالیست های بخش مقدماتی مسابقه از CGart.ir :

سیروس پورلطیفی آریا صفارزادگان هومن راحتی آراد صفارزادگان پیمان مسعودی
3D Character Concept Art 3D Character Concept Art 3D Animation


Mini Interview
های انجام شده با هنرمندان توسط Game Artisans

 

حامیان مسابقه
 

CGart.ir به عنوان حامی

سایت CGart همزمان با شرکت کردن در این رویداد، با پرداخت داوطلبانه به عنوان یکی از اسپانسر های رویداد نیز ظاهر شد تا نام این مجموعه و در واقع نام ایران و هنرمندان ایرانی، برای همیشه در یکی از مهمترین صفحات مسابقه، یعنی صفحه جوایز ثبت شود. متن زیر مربوط به این بخش می باشد :

It is truly an honor for CGart.ir to support “Dominance War V”, the world’s biggest Game Art challenge! This is the first time we are participating in this huge event, and this gives members of our community this awesome opportunity to learn and make progress beside the most powerful artists from all around the world! For us, it is not about the competition, it is about the massive amount of motivation it gives to each individual, and how the structure of this event makes the artists closer to each other, and in our case, mixed with the sense of patriotism, forming a real team full of inspiration and professionalism.

I would like to add, that I am really grateful for all the efforts the founder of this event, ‘Fredrick Hultqvist’ puts on this challenge, for we can actually touch the progression that comes with Dominance War series in our community, and consequently our fresh and growing Game Industry.

We hope an amazing event for all the communities and participants, and we look forward to the results, and oncoming ‘Dominance War’s. We are happy to take part, and be there till the end.

CGart.ir Communities , Amirhossein Erfani | Founder
 

مراسم اختتامیه و جلسات War Meeting

 

تصاویری از گردهمایی نمایشگاه آثار برتر (War Meeting #5)
 

       
       

تصاویری از گردهمایی های آموزشی مسابقه (War Meetings 1- 4)
 

           


مشاهده گزارش جلسات War Meeting

 

درباره رویداد

Dominance War

Dominance War بزرگترین رویداد جهانی Game Art می باشد و تنها رویداد در نوع خود است که با ایجاد رقابت بین سایت های بزرگ CG و اتاق های گفتگوی معروف فضایی شبیه المپیک را ایجاد می کند. در Dominance War هنرمندان نقش ورزشکاران تیم و سایت های CG نقش کشورهای شرکت کننده را دارند، این رویداد مکانی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و تکنیک های مختلف و یاد گیری توانایی های جدید و روش های جدید برای رسیدن به هدف را برای هنرمندان مهیا می سازد. در سال 2010 بیش از 14 انجمن اینترنتی از بیش از 50 کشور مختلف در رویداد عظیم Dominance War شرکت می کنند. از سال 2006 که این رویداد آغاز گردیده است بیش از 5 میلیون بازدید کننده از این مسابقات بازدید کرده اند و هر ساله بر تعداد شرکت کنندگان، شاخه های مسابقات، بازدیدکنندگان و طرح های نهایی افزوده می گردد. تخمین ها نشان می دهد که در سال 2010-2011 بیش از 10000 هنرمند در این رویداد شرکت کنند و بیش از 2000 تن از آنها کارشان در مرحله ی نهایی وارد گردد.
 

در رابطه با Pre-DomWar

این مسابقه متشکل از 4 هفته فشرده با قوانین بسیار ساده، محدودیت های کم و خط مشی های ساده ای می باشد. در این بخش افراد تاپیک شخصی نداشته بلکه تمامی طرح ها در 3 عنوان مشترک کاراکتر 3 بعدی، کاراکتر2 بعدی و انیمیشن کاراکتر ارسال می شود. هنرمندان باید اثر خود را در عنوان مربوطه در سایت ارسال کنند و زمانی که پایان مسابقه نزدیک می شود هنرمندان می توانند لینک ارسال کار نهایی را در وبسایت پیدا کنند و یا با مراجعه به سایت Dominancewar.com اقدام به ارسال کار خویش نمایند. مسابقه Pre-DomWar با هدف ایجاد ارتباط بیشتر بین هنرمندان و ایجاد روحیه ی تیمی بین هنرمندان برگزار می گردد زیرا همواره افراد با تجربه تر می توانند به دیگران آموزش دهند و دانش آموختگان افراد با تجربه را تشویق کنند. این شرایط برای همگان سود آور است و باعث ایجاد فضایی مناسب می شود. عنوان این بخش بی شک برای همه ی هنرمندان بسیار جذاب خواهد بود به طوری که هنرمندان تمام سعی خود را خواهند کرد که وقت خود را به هر گونه که هست برای شرکت در این بخش تنظیم کنند. در نتیجه خودتان را برای 9 نوامبر امسال آماده کنید که در پایان 4 هفته بهترین نتایج در دست باشد.
 

چرا Dominance War؟

این رویداد بیش از یک مسابقه ی عادی است، بلکه یک مسابقه بین انجمن های مختلف است که با ایجاد فضایی دوستانه و به اشتراک گذاشتن ایده ها با هدف بالا بردن توانایی ها برگزار می گردد. هنگامی که هنرمندان تلاش می کنند تا یکدیگر را یاری دهند تا به اهداف خود برسند، ایده های نو، اعتماد به نفس، علاقه به ادامه کار و پیروزی و بسیاری موارد دیگر در آنها شکل می گیرد. و اگر این کافی نیست برای یک مسابقه، جدا از نامه های معرفی برای موقعیت های کاری (Recommendation Letters) و ویزای کاری، ایجاد اعتماد به نفس، مصاحبه با مجله های معتبر، ایجاد Portfolio ی بسیار با ارزش و ثبت اثر و  نمایش اثر شما در سایت Dominancewar.com، جوایز بسیار با ارزشی نیز برای افراد برنده تعیین شده است.

اگر در پایان مسابقه شما بتوانید بگویید "من تواتستم!" به جای اینکه بگویید "دیگری توانست!" وقت صرف شده باعث ارتقای سطح کیفی کار شما و چهره ی اینترنتی شما شده است. جدا از تمام اینها، جدا از دانش آموز یا حرفه ای بودن و جدا از نهایی شدن اثر و پیروزی،  در پایان Dominance War شما با روحیه ای سرشار از امید و اعتماد به نفس از شرکت در این مسابقه خواهید بود.
 

ایران، برای اولین بار

سایت CGart.ir افتخار دارد برای اولین بار بطور انحصاری کشور ایران را وارد این رقابت بزرگ نماید و بعنوان چهارمین کشور آسیایی شرکت کننده در این رویداد حضور داشته باشد. با ایجاد فضایی دوستانه واتحاد مشترکی که این رویداد بین هنرمندان ایرانی ایجار می کند، شاهد پیشرفتهای بزرگی در این رویداد و در صنعت CG کشورمان خواهیم بود. از آنجایی که یکی از ملزومات شرکت در این مسابقه داشتن فروم تخصصی است، سایت GameArt.ir بعنوان فروم تخصصی CGart.ir معرفی شده و همزمان با شروع این رقابت فعالیت خود را آغاز می کند، حال آنکه پس از اتمام Dominance War این فروم تبدیل به قوی ترین و تخصصی ترین فروم Game Art در کشور خواهد شد.
 

جلسات توجیهی و آموزشی

یکی از مهمترین برنامه های CGart در حین برگزاری این رویداد، گردهم آوری هنرمندان و بطور خاص شرکت کنندگان این رویداد در جلساتی است که آنها بتوانند با به اشتراک گذاشتن اطلاعات، آموزه ها و تجربیات خود به پیشرفت آثار در این رویداد کمک کنند. این جلسات تحت عنوان War Meeting نامگذاری شده است و تا بحال پنج جلسه از آن برای حضور هنرمندان برنامه ریزی شده است. همچنین امید است در این جلسات با فراهم آوری امکانات آموزشی همزمان بتوانیم در پیشرفت سطح کاری هنرمندان بکوشیم.
 

مراسم اختتامیه

CGart در نظر دارد همزمان با مراسم اختتامیه Dominance War در کانادا، مراسم اختتامیه ای برای هنرمندان ایرانی برگزار نماید و در این مراسم بررسی روند مسابقه، تجربیات نفرات برتر و تقدیر از شرکت کنندگان را پوشش دهد. اطلاعات این مراسم در همین صفحه عنوان خواهد شد.

 

تمامی حقوق بخش مسابقات سایت متعلق به سایت cgart.ir است.

 

 

 

Copyright © 2012 - www.cgart.ir - All rights reserved
 

godaddy web stats